Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie

Switch to desktop Register Login

BEZPŁATNE SPOTKANIE INFORMACYJNE pt. "Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców na rozwój działalności gospodarczej"

Szanowni Państwo,

w imieniu Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Częstochowie prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pt. „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców na rozwój działalności gospodarczej”.

Na spotkanie zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 na badania, innowacje, szkolenia i rozwój firmy.

Tematyka spotkania:

1. Perspektywa finansowa Unii Europejskiej na lata 2014-2020 dla przedsiębiorców.

2. Aktualne możliwości uzyskania wsparcia na rozwój działalności gospodarczej.

3. Omówienie możliwości uzyskania wsparcia na szkolenia i doradztwo dla MŚP.

4. Preferencyjne pożyczki dla firm.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 6 września 2018 r. w godz. 10.00 - 13.00 w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym przy ul. Wały Dwernickiego 117/121 sala nr 1. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9.30.  

Wszystkich Państwa zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń. Jeżeli ze względu na niepełnosprawność i/lub stan zdrowia potrzebują Państwo szczególnych udogodnień, to prosimy o kontakt.

Kontakt: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie, tel.: 34/3605687, 34/3245075; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Formularz zgłoszeniowy w załączeniu - dokument