Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie

Switch to desktop Register Login

FIRMA APAMA ACOUSTIC PROJECT – NOWYM CZŁONKIEM RIPH W CZĘSTOCHOWIE

Z przyjemnością informujemy, iż firma APAMA ACOUSTIC PROJECT dołączyła do grona Członków Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie. 

APAMA ACOUSTIC PROJECT od wielu lat jest znaną polską firmą, która powstała z zaangażowania, pasji oraz miłości do dźwięku. Główna siedziba znajduję się w Polsce jednakże poprzez sieć przedstawicieli firma jest w stanie doręczyć towar do prawie każdego miejsca na świecie.

Podstawową działalności firmy jest szeroko rozumiana akustyka, czyli wszystko co wiąże się bezpośrednio z dźwiękiem, jego poprawą, pochłanianiem lub izolacją kiedy dźwięk pożądany zamienia się w niepożądany czyli hałas.

Firma APAMA ACOUSTIC PROJECT to nie tylko produkcja i sprzedaż materiałów, to także projektowanie ustojów akustycznych zgodnie z wytycznymi klient, montaż, transport, pomiary i analiza, doradztwo techniczne od etapu projektu do wykonania.

Zapraszam do współpracy.

KONTAKT

Tel. 34 366 62 86

Kom. 667 799 977

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.apama.pl