Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie

Switch to desktop Register Login

Kolejna Edycja Konkursu „Jurajski Produkt Roku” za nami!


Zapraszamy na stronę: http://www.tvorion.pl/multimedia/tp%2012.12.11/jurajski%20produkt.wmv

9 grudnia 2011 roku w częstochowskim Klubie Politechnik odbyła się kolejna Gala Finałowa XI już Edycji Konkursu „Jurajski Produkt Roku” organizowanego przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie. Uroczystość swoją obecnością uświetnili: Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk, senator Andrzej Szewiński oraz posłowie: Jadwiga Wiśniewska, Szymon Giżyński, Artur Bramora, a także Wicemarszałek Województwa Śląskiego Mariusz Kleszczewski, przedstawiciele: Sejmiku Województwa Śląskiego Stanisław Dzwonnik, Starostwa Powiatowego w Częstochowie, Myszkowie oraz Zawierciu.

Poprawiono: sobota, 14, styczeń 2012 13:30

Odsłony: 4225

Czytaj więcej: Kolejna Edycja Konkursu „Jurajski Produkt Roku” za nami!

Kandydaci do Jurajskiego Produktu Roku 2011

Zapraszamy do zapoznania się z produktami, które rywalizują o tegoroczny tytuł "Jurajskiego Produktu Roku 2011". Najnowszy Biuletyn Informacyjny w całości poświęcony jest XI Edycji Konkursu, którego finałowa Gala odbędzie się 9 grudnia b.r. w Klubie Politechnik w Częstochowie.

Poprawiono: wtorek, 03, styczeń 2012 13:38

Odsłony: 4676

Regionalna Izba Przemysłowo - Handlowa w Częstochowie już po raz jedenasty organizuje Konkurs „Jurajski Produkt Roku”.

 

Jest to znakomita okazja dla przedsiębiorców z naszego regionu do promocji swoich wyjątkowych produktów i usług charakteryzujących się innowacyjnością, wysoką jakością oraz oryginalnością. Laureaci Konkursu mają możliwość startu bez opłat rejestracyjnych w Konkursie „Teraz Polska”. Dotychczasowi laureaci Konkursu czerpią korzyści z atutów, które gwarantuje im prestiż logo „Jurajski Produkt Roku” rozpoznawalnego nie tylko na rynku lokalnym, krajowym ale również zagranicznym.